10 סיבות נוספות למה לצאת איתנו לחופשת ריטריט

מסלולים יחודיים

מבנה מסלולי הטיולים תוכננו במיוחד עבורנו בשיתוף פעולה הדוק עם מדריכי תיירות מקומיים – שילוב מדויק בין טבע מרתק, תרבות מעוררת השראה והרפתקה ממריצה. מסלולים ונתיבים שרוב הנוסעים האחרים לא מגיעים אליהם.

קבוצות קטנות

קבוצות קטנות בעלות מכנה משותף וזאת בכדי לשמור על האינטימיות של הקבוצה ולוודא שלכל אחד ואחת יש הזדמנויות לדבר ולשתף את מחשבותיו ורעיונותיו. קבוצות קטנות נוטות לטפח חברויות עמוקות יותר.

מנחי ומובילי הריטריטים

מורי ומנחי חופשות הריטריט הם גם מאמנים לחיים עם ניסיון רב שנים בעבודה עם לקוחות פרטים ותוכניות קבוצתיות מובילות.
לא פחות חשוב, הם מלאים אנרגיה של נתינה,
שמחה ואהבת אדם,
אנשים מעוררי השראה!

חוויה תרבותית

חופשת הריטריט משלבת מסעות והרפתקאות. אלו עוסקים הרבה גם בתרבות המקום כמו גם בעבודה גופנית והתפתחות אישית, לכן אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לייצר הזדמנויות לחוות את התרבות המקומית בצורה אותנטית ומשמעותית בדרכים שונות דוגמת שיעורי בישול, מפגשים עם אוכלוסייה מקומית, השתתפות בטקסים רוחניים, וטיול מודרך עם מדריכים מקומיים מנוסים.

אתגר מנטלי ופיזי

אנו פה כדי לעודד אתכם להתקדם מעבר לאיזור הנוחות שלכם. חופשות הריטריט כוללות הרפתקאות פיזיות ומנטליות, מאפשרות לכם לראות מה אתם באמת מסוגלים, פותחות ערוצי יצירתיות וחשיבה חדשים ומהוות חוויה מעוררת וכיפית.

שיחות קבוצתיות מעוררות השראה

בכל יום יהיה זמן לחלוק את החוויות שלכם עם הקבוצה בשיחות עומק שמנוהלות ומובלות על ידי המנחה ובמפגשים אינטימיים שנוצרים בין אנשים בסביבה תומכת ומאפשרת. חשיפה לידע חדש שיאיר את החיים בפרספקטיבה חדשה.

זמן להירגע ולהטען באנרגיה של התחדשות

זמן פנוי לנוח, לקרוא, לחוות את האנשים והתרבות, למדוט, לשמוע מוסיקה,
לטייל בטבע, לפנק את הגוף בטיפול ספא,
להירגע ולהטען באנרגיה של התחדשות.

חוויה קולינרית אותנטית

חוויה קולינרית מקומית בריאה ואיכותית. נתענג על מנות מקומיות טעמים חדשים וריחות מעוררים. אוכל ומשקה הוא חלק מתרבות ואהבה גדולה שלנו. אנחנו מבטיחים חוויה קולינרית אותנטית משודרגת.

מלונות מקומיים ומפעילי תיירות

לינה במלונות בוטיק יחודיים שנבחרו בקפידה שלא תרצו לצאת מהמיטה בבקר. אנו עושים כמיטב יכולתנו לעבוד עם בתי מלון בבעלות מקומית ועם מדריכים מקומיים. התפיסה המנחה אותנו היא קיימות – בצורה זו אנו שותפים לרווחת תושבי המקום מבחינה סביבתית, כלכלית וחברתית.

שירותיות

הלקוח תמיד צודק, זאת הפילוסופיה.
אנו חברה קטנה, כל ריטריט עבורנו הוא עולם ומלואו. אנחנו מכירים כל אחד ואחת שנסע איתנו ושומרים על קשר.
אנו קשובים לכל שאלה ובקשה ותמיד תמיד פה בשבילכם מכל הלב.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share
Call Now Button
גלילה לראש העמוד

הצטרפות לקבוצת תרגול שבועית של מדיטציה ושיח