מיינדסט TV

מיינדסט TV

טלויזיה מעצימה

מפגשים משני חיים - סדרה דוקומנטרית

הסדרה מתעדת מפגשים שערכה איריס הוד, אשת טלוויזיה ומנחת קבוצות, עם מורים רוחניים ומרפאים ברחבי העולם ומפגשים עם אנשים שחייהם עברו שינוי בעקבות אותם מורים ושיטות. הסדרה היא תולדה של מסע מרתק שבמהלכו פגשה איריס אנשים מיוחדים ויוצאי דופן שמפגש איתם, גם דרך עיני המצלמה, נוגע ויכול לשנות ולו במשהו את חייו של הפוגש. 

היתה לי הזכות והעונג להפיק את הסדרה שהיוותה עבורי ברמה האישית את תחילת השינוי והמסע בחיי.  

אני מזמינה אתכם לצפות בפרקים. 

צפייה מהנה, חגית

פרק ראשון אומנות החיים- Art Of Living

מפגש עם ראג'י לאקשמי מורה בשיטת Art of Living, שיטה ייחודית המשלבת את חכמת היוגה העתיקה בחיים המודרניים. טכניקת נשימות ומדיטציה ה"סודרשן קרייה", שיסד המורה הרוחני שרי שרי רווי שנקר.

פרק שני חמשת המקצבים

מפגש עם גבריאל רות ז"ל, מפתחת שיטת חמשת המקצבים. חמשת המקצבים הינה שיטה דינמית למדיטציה בתנועה המתבססת על ההנחה שאם נאפשר לגוף לנוע ונקשיב לנשימה ולתחושה, הלב מעצמו יחפש לבטא עצמו באותנטיות והתודעה תרפה ולו במעט מהשיח הפנימי האינסופי. גבריאל חיפשה אחר שיטת תרגול שתאפשר חופש לרוח, תאפשר למתרגלים נוכחות חיה ומלאה בתוך גופם וליבם ותאפשר לרוח למצוא משכן בגוף. בשיטה זו אין כוריאוגרפיה, אין צעדים נכונים ולא נכונים, הריקוד האישי הוא זה שיש בו הכוח לחולל שינוי.

פרק שלישי – ביירון קייטי

בסיס השיטה היא ההבנה שהסבל שנגרם לנו בחיים נגרם אך ורק בגלל מחשבות שרוצות שהמציאות תהיה שונה מכפי שהיא.

פרק רביעיד"ר אסף רולף בן שחר

מפגש עם ד"ר אסף רולף בן שחר, מפתח שיטת  הטיפול Integrative-Mindbody-Therapy IMT.
IMT היא גישה מתפתחת של פסיכותרפיה גופנית התייחסותית המשלבת עקרונות פסיכואנליטיים-התייחסותיים עם המגע הישיר של הפסיכותרפיה הגופנית ועבודה עמוקה עם טראנס ומצבי תודעה שונים.

פרק חמישי – ד"ר ברני סיגל

ד"ר ברני סיגל, רופא, סופר ואיש רוח. מטפל בשיטה של חיבור גוף ונפש תוך דגש על אחריות אישית שכל אחד לוקח על חייו. המפתח להחלמה היא הנגיעה בנפש ובאהבה המצויה בעולם.

פרק שישימרכז באשרה – מסע חניכה רוחני

 

מרכז באשרה, "הבשורה" בסקוטלנד הינו בית ספר חניכה רוחנית ברוח סופית המציע מסע רוחני פנימי להבנה עמוקה יותר של המציאות בה אנו חיים. 

פרק שביעי – העתיד, פרופסור דוד פסיג

מהו טיבו של העיסוק בעתיד ומדוע כל כך הרבה אנשים מנסים לחזות אותו? האם התבוננות מדעית בעתיד היא הנבואה החדשה? מפגש עם פרופ' דוד פסיג שעתידן המתמחה בחיזוי טכנולוגי, חברתי וחינוכי. ראש המגמה לתואר שני ושלישי בטכנולוגיות תקשורת והוא עומד בראש המעבדה למציאות מדומה.

פרק שמיני – קול כתנועה במרחב

מפגש עם רות וידר, אומנית קול ומרפאה. מפתחת טכניקה של הכרת הקול הפנימי כדי לעצב את מכלול הזהויות ברמה הרגשית, האומנותית והאינטלקטואלית בעזרת צלילים הנובעים עמוק מהגרון ותנועה של הגוף.

פרק תשיעי – שמניזם מפגש עם השמאן ברנט סקונדה. 

השמאניזם הוא מסורת ריפוי עתיקה ואורח חיים. תורת השמאניזם מתמקדת בקשר שלנו לטבע, לאמא אדמה ומקדמת את רווחת הבריאה כולה.תפקיד השמאן ליצר הרמונה בין האדם לטבע. שיש הרמוניה יש ריפוי. הוא מתווך בין העולם הזה לעולם הרוח. בדרך זו מסייע לשמור על איזון והרמוניה ברמה האישית והפלנטרית.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share
Call Now Button
גלילה לראש העמוד