איך בוחרים חופשת ריטריט

איך בוחרים חופשת ריטריט

תשכחו מיום חופש בספא או וויקאנד ארוך של מנוחה בצימר, צאו לסוף שבוע ארוך של חופשת ריטריט של יוגה או פילאטיס שמשולב בשיחות עמוקות ברגיעה והתחדשות, הפסקה מודעת וקשובה לעצמכם. היופי בחופשה שכזאת, שלא צריך ניסיון קודם בשביל ליהנות ולהרוויח.

מה מתרגלים?

יש הרבה סוגים של עבודה עם הגוף: יוגה, פילאטיס, חמשת המקצבים, מיינדפולדאנס ועוד. אם אתם חדשים בעולם הזה, זה לא ישנה ואם אתם עמוק בתוכו – בחרו את הסוג המועדף עליכם.

חלוקת זמן

תבדקו את חלוקת הזמן:
כמה זמן מתרגלים וכמה זמן מטיילים ונחים.

איזה סוג חופשת ריטריט

האם זה ריטריט קלאסי בו נשארים במקום אחד מתנתקים מהכל ומתכנסים פנימה, או ריטריט כמסע – חופשת ריטריט היא דרך מדהימה לגלות ולטייל במקומות שתמיד רציתם להגיע אליהם.

התנסויות

האם תרצו להתנסות בחוויות חדשות מרחיבות תודעה? ריטריט זה לא רק יוגה או ויפאסנה, אם יש משהו שתמיד רציתם להתנסות בו – זה הזמן. איורוודה, תזונה בריאה, מדיטציה, ריקוד, אקרויוגה, חקירת תודעה והרשימה ארוכה. יש כל מיני סוגים ורמות של חופשות ריטריט. האם את/ה רוצה חווית פינוק יוקרתית או חוויה אקולוגית כפרית צנועה?. האם סוף שבוע ארוך או שבוע שלם? הם את/ה יכול/ה לרשות לעצמך חופשת ריטריט ביעדים רחוקים או קרוב לבית. צריך להתאים את הבחירה לתקופה שמתאימה ולתנאים.

עבודה עמוקה או שיטחית?

תשאלו ותחקרו על המנחה, על הסגנון והניסיון שלו, על הפילוסופיה הכללית של חופשת הריטריט שבחרתם. מנחים מנוסים יעבירו חופשות ריטריט טובות, עמוקות ומועילות להתפתחות האישית. חלק נכבד מהמצטרפים לחופשות ריטריט באים לבד. זאת הדרך המושלמת לחוויה אישית עמוקה עם קבוצת אנשים לא מוכרת בעלי אינטרסים דומים שתומכים ומכילים האחד את השני. תיזכו לזמן עם עצמכם, התנקות מהמוכר יחד עם חיבור לאנשים חדשים וללא מחוייבות. חלק מהכיף של נסיעה שכזאת היא שאתם לא לבד ואתם בוחרים למי להתחבר. מצד שני, חופשות ריטריט הן גם דרך מדהימה לנסוע עם חברים ואהובים. הזדמנות לחלוק חוויה עם מישהו שקרוב וחשוב לכם, מאתגרים את עצמכם יחדיו לצמיחה והתפתחות.

מה שלא תבחרו יעשה לכם טוב, הפעם זה בשבילכם!! חופשה נעימה!

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share
Call Now Button
גלילה לראש העמוד

הצטרפות לקבוצת תרגול שבועית של מדיטציה ושיח