אודות

אודות

מי אנחנו

itor1
צוות קטן של אוהבי אדם וטיולים בארץ ובחו"ל בשיתוף עם מורים ומנחים משפיעים בתחומם, מכוונים על ידי מדריכים ויועצי תיירות מקומיים ביעדים אליהם ניסע, שרוצים לחלוק אתכם מהידע והאהבה לחיים טובים ושלמים. אנו מזמינים אתכם לחוות את ההבדל בריטריט חוויתי משולב בהתפתחות אישית, עבודה עם הגוף, מנוחה והתחדשות, במבנה מסלולי הטיולים שתוכננו במיוחד עבורנו בשיתוף פעולה הדוק עם מדריכי תיירות מקומיים – שילוב מדויק בין טבע מרתק, תרבות מעוררת השראה והרפתקה ממריצה. לינה במלונות בוטיק יחודיים שנבחרו בקפידה, חוויה קולינרית משודרגת של טעמים וריחות חדשים, מנחים מיומנים ומנוסים שנתינה ואהבת אדם היא דרך חיים עבורם ולבסוף, לא פחות חשוב, צוות עוטף ושירות אישי.

אני מאמין

החוויות שאנו צוברים בדרך מעצבות את חיינו. מתוך אמונה זאת יצרנו את מיינדסט אקספיריינס. אנו מאמינים שבני האדם חכמים, נבונים וטובים במהותם. איכויות אלה לא תמיד באות לידי ביטוי ביומיום, אבל הן תמיד נוכחות. יציאה מסביבת היומיום למקומות חדשים פיזית ומנטאלית היא דרך יפה להתחבר מחדש לשפיות הבסיסית, לבריאות ולטוב ליבנו. תנו לנו להיות המקור להשראה שלכם. התחילו את המסע שלכם אצלנו, במקום בו כל אחד יכול למצוא את הדרך שמתאימה לו. אנו מחויבים ליצר עבורכם חוויה בלתי נשכחת.

חוויה משנה חיים

אנחנו מאמינים בלב שלם בכוחו של טיול לעורר ולייצר טרנספורמציה – שינוי. כל הרפתקה היא הזדמנות לחקור את העולם בצורה מהנה ומשמעותית יחד עם אנשים מדהימים אחרים, לאתגר את עצמנו בפעילות מרגשת, לחוות את הטבע במלוא עוצמתו, לפגוש תרבויות שונות, לטעום טעמים חדשים, לישון במקומות יחודיים ואותנטיים, לקחת חלק בשיחות קבוצתיות לא רשמיות אך מעוררות השראה ולהיות פתוח לעולם ולמה שיש לו להציע. זאת חופשה עם משמעות, הזדמנות לחזור מחופשה עם תובנות ועוצמות חדשות ולעורר תחילתו של שינוי אמיתי בחיים.

למה לנסוע איתנו?

כי גם אנחנו היינו במקום הזה שהרגיש שהוא מאבד את עצמו לטובת המרוץ, ששוכח מה עושה לו טוב, שמרגיש מבולבל, שיש לו הכל אבל בעצם אין לו כלום. אז מה עשינו?.. מידי פעם הכרזנו על חופשה קצרה, קנינו כרטיסי טיסה ויצאנו לטיולים בטבע להתחבר חזרה לשלווה ולמה שנכון. שמנו עצמנו במרכז, השארנו הכל מאחור, בדרך הכרנו אנשים חדשים, נוצרו חברויות חדשות, ישנו במקומות מיוחדים, טעמנו מאכלים שונים, עשינו מדיטציה מול נוף עוצר נשימה, שתקנו במשך כמה ימים, רקדנו ובעיקר חווינו חוויות מעוררות ומלאות השראה שהיוו תחילתו של מסע אישי שמיינדסט אקספיריינס הוא התוצר שלו.

כל אחת מחופשות הריטריט שלנו מורכבת משבעה יסודות שחשובים לנו ומתכתבים עם ערכי החברה:

  • יעדים מעוררי השראה
  • חוויה קולינרית מקומית
  • מלונות בוטיק יחודיים תואמי הפילוסופיה שלנו
  • תשוקה לטייל ולגלות מקומות ותרבויות חדשים
  • סקרנות ורצון לקבל ידע חדש מרחיב תודעה.
  • מנוחה, רגיעה והתחדשות
  • הנאה וכיף

תנו לנו להיות המקור להשראה שלכם, התחילו את המסע שלכם איתנו, במקום בו כל אחד יכול למצוא את הדרך שמתאימה לו.
אנו מחויבים ליצר עבורכם חוויה בלתי נשכחת.

הכירו את הצוות

hagit

חגית סגל

איריס שקד

 "גם מסע של אלף מיילים מתחיל בצעד אחד"
לאו טסה

ככה התחיל הסיפור שלנו

itor1

הסיפור שלנו מתחיל בתשוקה למסעות חובקי עולם שתמיד אפיינו את חיי. מילדות אני זוכרת טיולים חווייתיים לחו"ל שאיפשרו לי לפתוח צוהר לעולם של תרבויות וחוויות. עם השנים התשוקה הפכה להתמחות, כל טיול תוכנן בקפידה לפרטי פרטים כדי להבטיח חוויה מלאה והרמונית בכל רובד אפשרי והתוצאה לא איחרה לבוא. אחרי כל מסע התבקשתי לתכנן טיול דומה לחברי והפכתי למתכננת הטיולים של החבר'ה. בתוכי תמיד קיננה המחשבה להפוך זאת לתחום עיסוקי המרכזי, אבל כמו כל האנשים שעובדים בעבודה סדורה ומצליחה, גם לי היה קושי לעשות שינוי מתפקידי כמפיקת תכניות טלוויזיה, סדרות דוקו ולייף סטייל. עד שהיקום אתגר אותי וזימן לדרכי הפקת תכנית משנת חיים – סדרה שנקראה "מפגשים משני-חיים" שהופקה עבור חברה אמריקאית – מפגשים עם מורים רוחניים ומרפאים ברחבי העולם ומפגשים עם אנשים שחייהם עברו שינוי בעקבות אותם מורים ושיטות. נסענו לצלם את פרק הפיילוט בסקוטלנד, בבאשרה סקול, בית ספר ללימודים סופים. אנשים הגיעו לשם לתקופות קצרות וארוכות ללימוד ותרגול. בין לבין עבדו בחווה, טיילו ותרגלו מדיטציה. במהלך הצילומים האזנתי לשיחות ולראיונות מסביב, ראיתי את הברק בעיניים של האנשים, את התשוקה בה הם דיברו ומשהו היכה בי. זה כמו חווה שטעמה מעץ הדעת. כשטועמים מהתפוח אין דרך חזרה. פה התחיל המסע האישי שלי ואיתו החלום להוציא חופשות משנות חיים, לפתוח דלת לעולם חדש ישן של ידע עתיק לאנשים שכמותי. הבנתי שהמסעות שלי הם הזדמנות מופלאה לתהליך שינוי חיים, שהניתוק מהסביבה הטבעית והרחבת הגבולות מאפשרים ומקלים את התהליך. ההחלטה קיבלה תוקף מהמפגש עם איריס, מדריכת פילאטיס מיוחדת במינה, אשר משלבת בשיעוריה חיבור פנימי עמוק בין הגוף והנפש ודרכו מסייעת ללמד איך להשיל עכבות, חסמים וחרדות. המפגש שלי עם איריס הפך לטריגר ששינה את חיי שתינו. התחלנו לתכנן יחד מסעות ריטריט לנו, למשפחה ולחברים, כשהמפיקה שבי חובבת הנסיעות בוחרת בקפידה את מלונות הבוטיק – שכיות החמדה הנסתרות שבדרך, ואיריס מנגד מייצרת מהות ותוכן המאפשר לנו לפגוש את עצמנו דרך תנועה, מגע ושיח.

המסעות הפכו שם דבר בקרב המקורבים לנו והחלטנו להפוך אותן להזמנה לקהל הרחב דרך בוטיק מיינדסט אקספיריינס למסעות ריטריט חוויתיים משולבים בהתפתחות אישית, עבודה עם הגוף, מנוחה והתחדשות. צירפנו לצוות מנחים מקצועיים מובילים בתחומם ויצרנו מסעות קונספט שכוללים חוויות קולינריות אותנטיות, מפגשים עם תרבות מקומית, טיולי השראה בטבע לצד זמן למנוחה, זמן לשיח ושיתוף עם חברים נפלאים למסע.

מיינדסט אקספיריינס הוא עולם של נתינה ואהבת אדם, הדרך שלנו לתת לכם הזדמנות לפגוש את עצמכם בדרך לשינוי קטן כגדול, למלא את המצברים האנרגטים ולהעלות את מדד האושר האישי .....לחיים טובים ושלמים.

Call Now Button
גלילה לראש העמוד