אודות

אודות

מי אנחנו

itor1
צוות קטן של אוהבי אדם וטיולים בארץ ובחו"ל בשיתוף עם מורים ומנחים משפיעים בתחומם, מכוונים על ידי מדריכים ויועצי תיירות מקומיים ביעדים אליהם ניסע, שרוצים לחלוק אתכם מהידע והאהבה לחיים טובים ושלמים. אנו מזמינים אתכם לחוות את ההבדל בריטריט חוויתי משולב בהתפתחות אישית, עבודה עם הגוף, מנוחה והתחדשות, במבנה מסלולי הטיולים שתוכננו במיוחד עבורנו בשיתוף פעולה הדוק עם מדריכי תיירות מקומיים – שילוב מדויק בין טבע מרתק, תרבות מעוררת השראה והרפתקה ממריצה. לינה במלונות בוטיק יחודיים שנבחרו בקפידה, חוויה קולינרית משודרגת של טעמים וריחות חדשים, מנחים מיומנים ומנוסים שנתינה ואהבת אדם היא דרך חיים עבורם ולבסוף, לא פחות חשוב, צוות עוטף ושירות אישי.

החזון

החזון שלנו ליצר קהילה של אנשים שמחים, בריאים, סקרנים, מאושרים וחופשיים free spirit.

להתחבר למה שעושה להם טוב. אנחנו פועלים למען זה ביומיום בכמה אופנים:

 1. חופשות ריטריט – מסעות וסדנאות במקומות מעוררי השראה בעולם.
 2. תרגולים שבועיים של מדיטציה ושיח.
 3. הרצאות שונות בנושאים מרחיבי תודעה והתפתחות.
 4. קהילה בפייסבוק – תשובות פשוטות לשאלות מורכבות על החיים.
 5. מיזמי ידע קהילתיים חינמיים, בתקופות מאתגרות – מלב אל לב.

 

 

אני מאמין

אנחנו מאמינות בלב שלם בכוחו של טיול לעורר ולייצר טרנספורמציה – שינוי. כל הרפתקה היא הזדמנות לחקור את העולם בצורה מהנה ומשמעותית יחד עם אנשים מדהימים אחרים.

אנו חווים את העולם דרך החושים: ראיה, שמיעה, תחושה, טעם וריח. החוויות מאוחסנות כתמונות במוח, הופכות למציאות הסוביקטיבית שלנו ומייצרות רגש שמייצר הנעה לפעולה.

בני האדם חכמים, נבונים וטובים במהותם. איכויות אלה לא תמיד באות לידי ביטוי ביומיום אבל הן תמיד נוכחות. יציאה מסביבת היומיום למקומות חדשים פיזית ומנטאלית עם מפגשים חדשים היא דרך יפה להתחבר מחדש לשפיות הבסיסית, לבריאות ולטוב ליבנו. זאת הזדמנות לחזור מחופשה עם תובנות ועוצמות חדשות ולעורר תחילתו של שינוי אמיתי בחיים.

תנו לנו להיות המקור להשראה שלכם. התחילו את המסע שלכם אצלנו, במקום בו כל אחד יכול למצוא את הדרך שמתאימה לו. אנו מחויבות לייצר עבורכם חוויה בלתי נשכחת.

גם אנחנו

גם אנחנו היינו במקום הזה שהרגיש שהוא מאבד את עצמו לטובת המרוץ, ששוכח מה עושה לו טוב, שמרגיש מבולבל, שיש לו הכל אבל בעצם אין לו כלום. אז מה עשינו?.. מידי פעם הכרזנו על חופשה קצרה, קנינו כרטיסי טיסה ויצאנו לטיולים בטבע להתחבר חזרה לשלווה ולמה שנכון. שמנו עצמנו במרכז, השארנו הכל מאחור. בדרך הכרנו אנשים חדשים, נוצרו חברויות חדשות, ישנו במקומות מיוחדים, טעמנו מאכלים שונים, עשינו מדיטציה מול נוף עוצר נשימה, שתקנו במשך כמה ימים, רקדנו ובעיקר חווינו חוויות מעוררות ומלאות השראה שהיוו תחילתו של מסע אישי שמיינדסט אקספיריינס הוא התוצר שלו.

 

 

 

כל אחת מחופשות הריטריט שלנו מורכבת משבעה יסודות שחשובים לנו ומתכתבים עם ערכי החברה:

 • יעדים מעוררי השראה
 • ידע חדש מרחיב תודעה
 • סדר יום מובנה שמייצר תהליך חקירה אישי וקבוצתי
 • מלונות בוטיק יחודיים תואמי הפילוסופיה שלנו
 • חוויה קולינרית מקומית
 • תשוקה לטייל ולגלות מקומות ותרבויות חדשים
 • מנוחה, רגיעה והתחדשות

תנו לנו להיות המקור להשראה שלכם, התחילו את המסע שלכם איתנו, במקום בו כל אחד יכול למצוא את הדרך שמתאימה לו.
אנו מחויבים ליצר עבורכם חוויה בלתי נשכחת.

הכירו את הצוות

about_iris_hagit

חגית סגל ואיריס שקד

 "גם מסע של אלף מיילים מתחיל בצעד אחד"
לאו טסה

ככה התחיל הסיפור שלנו

itor1

הסיפור שלנו מתחיל בתשוקה למסעות חובקי עולם שתמיד אפיינו את חיי (חגית). מילדות אני זוכרת טיולים חווייתיים לחו"ל שאיפשרו לי לפתוח צוהר לעולם של תרבויות וחוויות. עם השנים התשוקה הפכה להתמחות, כל טיול תוכנן בקפידה לפרטי פרטים כדי להבטיח חוויה מלאה והרמונית בכל רובד אפשרי והתוצאה לא איחרה לבוא. אחרי כל מסע התבקשתי לתכנן טיול דומה לחברי והפכתי למתכננת הטיולים של החבר'ה. בתוכי תמיד קיננה המחשבה להפוך זאת לתחום עיסוקי המרכזי, אבל כמו כל האנשים שעובדים בעבודה סדורה ומצליחה, גם לי היה קושי לעשות שינוי מתפקידי כמפיקת תכניות טלוויזיה, סדרות דוקו ולייף סטייל. עד שהיקום אתגר אותי וזימן לדרכי הפקת תכנית משנת חיים – סדרה שנקראה "מפגשים משני-חיים" שהופקה עבור חברה אמריקאית – מפגשים עם מורים רוחניים ומרפאים ברחבי העולם ומפגשים עם אנשים שחייהם עברו שינוי בעקבות אותם מורים ושיטות. נסענו לצלם את פרק הפיילוט בסקוטלנד, בבאשרה סקול, בית ספר ללימודים סופים. אנשים הגיעו לשם לתקופות קצרות וארוכות ללימוד ותרגול. בין לבין עבדו בחווה, טיילו ותרגלו מדיטציה. במהלך הצילומים האזנתי לשיחות ולראיונות מסביב, ראיתי את הברק בעיניים של האנשים, את התשוקה בה הם דיברו ומשהו היכה בי. זה כמו חווה שטעמה מעץ הדעת. כשטועמים מהתפוח אין דרך חזרה. פה התחיל המסע האישי שלי ואיתו החלום להוציא חופשות משנות חיים, לפתוח דלת לעולם חדש ישן של ידע עתיק לאנשים שכמותי. הבנתי שהמסעות שלי הם הזדמנות מופלאה לתהליך שינוי בחיים, שהניתוק מהסביבה הטבעית והרחבת הגבולות מאפשרים ומקלים את התהליך. ההחלטה קיבלה תוקף מהמפגש עם איריס, מדריכת פילאטיס מיוחדת במינה, מאסטר רייקי, מתרגלת מיינדפולנס אשר משלבת בשיעוריה חיבור פנימי עמוק בין הגוף והנפש ודרכו מסייעת ללמד איך להשיל עכבות, חסמים וחרדות. המפגש שלי עם איריס הפך לטריגר ששינה את חיי שתינו. התחלנו לתכנן ולהוציא יחד מסעות ריטריט לנו, כשהמפיקה שבי חובבת הנסיעות בוחרת בקפידה את מלונות הבוטיק – שכיות החמדה הנסתרות שבדרך, ואיריס מנגד מייצרת מהות ותוכן המאפשר לנו לפגוש את עצמנו דרך תנועה, מגע ושיח.

מיינדסט אקספיריינס הוא עולם של נתינה ואהבת אדם, הדרך שלנו לתת לכם הזדמנות לפגוש את עצמכם בדרך לשינוי קטן כגדול, למלא את המצברים האנרגטים ולהעלות את מדד האושר האישי .....לחיים טובים ושלמים.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share
Call Now Button
גלילה לראש העמוד